Jeśli odczuwasz dyskomfort po jedzeniu, ataki kolki, wzdęcia, niestrawność …

Co musisz zrobić dzisiaj –
w ciągu 3 dni – zanim
lekarz Cię wystraszy

„Już krótka przerwa w sprawnej pracy tego narządu sprawia, że krew przestaje być filtrowana i po całym organizmie rozchodzą się trujące substancje. Po kilkunastu godzinach od wyłączenia, następuje wielonarządowe zatrucie i śmierć. Oto, co musisz wiedzieć, by go ochronić i ratować swoje zdrowie – póki nie jest za późno.”

* * *

od ŁUKASZA D. KINGA,
reportera Mapy Zdrowia

ul. Bychowska 61 , 04-536 Warszawa
Telefon: +48 22 297 00 09

N ie kłuje jak serce, nie boli jak żołądek – dlatego większość nawet nie wie, że ich wątroba choruje. Gdy pojawia się ból, zniszczenia sięgają już nawet 70% i mamy nikłe szanse na odratowanie.

„Tylko jedna osoba na 100 000 ma w pełni zdrową i czystą wątrobę. Reszta musi o nią codziennie dbać, jak o największy skarb.” ~lekarz Jack Tips Gdy Twoja wątroba choruje, przestaje filtrować krew i natychmiast zaczyna przepuszczać do niej toksyny. Z krwią szybko docierają do najdalszych zakątków ciała. Zaczynają Cię błyskawicznie zatruwać.

Najpierw dokucza zmęczenie i ospałość. Coraz trudniej zebrać myśli. Pogarsza się pamięć i koncentracja. Potem nachodzi pulsujący ból, rosnący z każdym uderzeniem serca. Potem… lepiej do tego nie dopuścić!

To jak zatrucie grzybami, tylko trwa dłużej

Alkohol.

Wysoko przetworzone napoje.

Leki.

Współczesne jedzenie.

Wszystko to działa jak trujące grzyby. Codziennie!

To tak, jakby jeść baton w opakowaniu. Strawisz folię? Albo jabłko ze śmietnika?

Choć codzienne posiłki dostarczają energii, to ich składniki odżywcze są mocno zanieczyszczone i opakowane w substancje konserwujące – chemię, która bez wątroby błyskawicznie by Cię zatruła – niemal jak muchomor sromotnikowy.

Możesz myśleć, że przesadzam. Ale nie zamierzam przekonywać, sam spójrz…

Dlaczego jedzenie szkodzi

Spójrz na etykietę dowolnego produkty ze spożywczaka – co widzisz?

PRZYKŁAD: „Szynka z Indyka” – E450, E451, E508, E331 (stabilizatory), E407, E425 (substancje zagęszczające), białko wieprzowe kolagenowe, glukoza, maltodekstryna, E621 (wzmacniacz smaku), aromaty, E316 (przeciwutleniacze), aromat dymu wędzarniczego, E250 (substancje konserwujące).

Myślisz, że wiesz, co codziennie jesz?

  • E250 – Azotan potasu. Praktycznie w każdej przetworzonej wędlinie znajdziemy ten środek. Znajdziemy go także w nawozach chemicznych używanych w rolnictwie. Składnik soli peklującej mięso, daje wędlinom piękny, różowy kolor. Jest jednak… rakotwórczy.
  • E407 – Karagen. W wysokich stężeniach może powodować wzdęcia (podobnie jak w przypadku innych, nietrawionych polisacharydów) powodowane fermentacją przez mikroflorę jelitową. Karageny o małej masie cząsteczkowej nie są dozwolone do stosowania w żywności, gdyż mogą wywołać owrzodzenia jelit.
  • E450 – Difosforany sodu i potasu. Zaburzają one równowagę wodną w organizmie, powodują tycie i mogą powodować wzrost ciśnienia.
  • E621 – Glutaminian sodu. Związek aminokwasowy wywołujący uzależnienie, szkodzi mózgowi, zakłócając jego pracę. Wywołuje sztuczny apetyt, zakłócając funkcjonowanie rdzenia mózgowego, który reguluje podstawowe funkcje naszego ciała, a także odczucia, między innymi… poczucie głodu.

A to tylko mały przykład…

Wątroba, niezwykła wątroba, Cię
przed tym wszystkim chroni

Więc jakim cudem wciąż żyjemy?

Tylko dzięki wątrobie, która cierpliwie zatrzymuje całą tą chemię. Każdej minuty oczyszcza półtora litra Twojej krwi. Gdyby nie wątroba, zatrucie w okamgnieniu ogarnęłoby cały organizm.

MINUTA PRZERWY w jej pracy oznacza, że filtr przestaje działać i po całym ciele rozlewają się toksyczne substancje. Nieodwracalnie niszczą narządy, dlatego nie można dopuścić do takiego przecieku!

Wątroba oczyszcza krew z trucizn i leków, ale też wychwytuje szkodliwe produkty przemiany materii, w tym cholesterol oraz nadmiar hormonów. Do tego rozpuszcza zużyte i już niepotrzebne czerwone krwinki, a także ich barwnik hemoglobinę przekształca w barwniki żółciowe.

  • Jeśli dziś nie czujesz żadnych dolegliwości – świetnie, masz szansę na długo zachować swoją wątrobę w bardzo dobrym stanie. Potrzebujesz tylko jednego…
  • A jeśli już coś Ci dolega? Nie ma na co czekać, tylko od razu musisz zacząć działać! To mogą być ataki kolki i niestrawności, ból po prawej stronie ciała… Zrób z tym coś.

I nie myśl, że …

„Mnie to nie dotyczy”

Tak, jak nikt nie przejmuje się ostrzeżeniami o raku na paczkach papierosów, tak mało kto przejmuje się swoją wątrobą. Działa? Nie ma problemu!

Ale u lekarza jest już za późno. Jego słowa to może być wyrok …

Dlatego zawał serca jest lepszy od chorej wątroby. Wiadomo bowiem, że jest źle i można natychmiast ratować pacjenta. Z kolei wątroba nie daje takich znaków ostrzegawczych – daje je dopiero, gdy jest już prawdopodobnie za późno. Za późno, aby uniknąć strachu, bólu i przerażenia.

Chcesz na to spokojnie czekać? W wielu przypadkach jedynym ratunkiem jest przeszczep wątroby. Nie każdy, niestety, może tego doczekać.

Jest jednak inne wyjście:

Naturalna odtrutka: oczyszcza i odbudowuje
przepracowaną wątrobę

Wiesz, co podaje się człowiekowi, który zatruł się muchomorem sromotnikowym?

Sylimarynę. Im wcześniej zostaje podana, tym pacjent ma większe szanse na przeżycie. Jest tak dobra, że stosowano ją nawet jako antidotum na ukąszenia węży.

Sylimaryna odbudowuje wątrobę, regenerując jej komórki.
Przywraca jej sprawność, dzięki czemu ten ratujący życie
filtr może nadal zatrzymywać toksyny.

Wiesz, co to dla Ciebie oznacza?

WĄTROBA JAK NOWA:
bezbolesny „przeszczep” – bez kolejek

Sylimaryna jest zalecana przede wszystkim dla osób, które przebyły:

  • zaburzenia czynności wątroby (np. wskutek złej diety bądź na tle cukrzycowym),
  • wirusowe zapalenie wątroby,
  • żółtaczkę zakaźną,
  • zapalenie pęcherzyka
  • żółciowego,
  • kurację przeciwalkoholową,
  • ponadto, preparat ten jest niemalże konieczny jeśli mamy do czynienia z postępującą marskością wątroby.

Jak działa?

  • neutralizuje działanie toksyn, chemicznych leków i innych zanieczyszczeń, które mogą uszkodzić Twoją wątrobę…
  • zapobiega przedostawaniu się i zaleganiu szkodliwych substancji chemicznych w wątrobie…
  • redukuje działanie wolnych rodników, które niszczą funkcje wątroby i narażają zdrowie na szwank…
  • powstrzymuje tworzenie związków, które podsycają stany zapalne i uszkadzają zbawienne funkcje wątroby…
  • stymuluje przepływ żółci, która rozkłada tłuszcze i pomaga w trawieniu oraz wypróżnianiu…
  • odbudowuje, odnawia i naprawia komórki wątroby poprzez stymulację syntezy białek…
  • Plus: działa rozkurczowo, żółciopędnie, stabilizuje strukturę błon komórkowych, obniża stężenie cholesterolu we krwi i hamuje wytrącanie się blaszek miażdżycowych, hamuje podziały komórek nowotworowych, zapobiega marskości wątroby oraz zapobiega wytrącaniu się złogów i kamieni żółciowych.

Coś na wzmocnienie… wątroby

TAK, możesz całkowicie odbudować swoją wątrobę. To naturalna regeneracja, która przywraca jest sprawność i siłę. Po tej kuracji będzie prawie jak nowa, ponieważ budowa nowej generacji komórek zajmuje około 5 tygodni.

Pojawia się pytanie, skąd wziąć tę ożywczą sylimarynę. Otóż najlepszym źródłem jest pewna roślina, której ziarenka mają niezwykłe właściwości.

Jest tak skuteczna, że niemiecka Komisja E – grupa wiodących naukowców, toksykologów, lekarzy i farmaceutów, która ocenia rośliny lecznicze pod względem skuteczności i bezpieczeństwa – oficjalnie uznała ją za lek w leczeniu marskości wątroby i stanów przewlekłego jej zapalenia.

Tym samym roślina ta stała się jedną z dwustu najskuteczniejszych leczniczych roślin na planecie.

Wtajemniczeni korzystają
z tego naturalnego środka odnawiającego wątrobę.
Pozostali wydają fortunę na leki, i…

Leki to chemia, prawda?

Już wiesz, że to oznacza dodatkowe obciążenie dla leczonej wątroby, która musi oczyścić krew po zażyciu każdej dawki. Jak więc ma wrócić do zdrowia, gdy się ją tak eksploatuje?

Dlatego piszę Ci o naturalnej regeneracji wątroby – zdrową rośliną, zawierającą największe stężenie Sylimaryny.

Tą rośliną jest Ostropest Plamisty.

Cała roślina zwiera ok. 2-3% cudownej i naturalnej Sylimaryny.

Ale to nie wszystko!

  • Okazuje się, że Ostropest Plamisty niszczy komórki rakowe. Jeden z jego składników – sylibinina działa przeciwnowotworowo! Pomaga w leczeniu raka prostaty, nowotworów sutka, raka szyjki macicy oraz okrężnicy, a także raka płuc. BEZ ŻADNYCH DZIAŁAŃ UBOCZNYCH – nawet w bardzo dużych dawkach.
  • Sylibina zawarta w Ostropeście chroni też skórę przed uszkodzeniami wywołanymi promieniowaniem UVA i UVB – od „fotostarzenia” aż po raka skóry.
  • A jeśli już o raku mówimy, to naukowcy z Columbia University, pod kierownictwem prof. Karry Kelly, sprawdzili działanie ostropestu w bardzo nietypowy sposób – podczas chemioterapii!

   W badaniu wzięło udział 50 dzieci cierpiących na ostrą białaczkę limfoblastyczną. Przez 28 dni części z nich podawano preparat z ostropestu, innym placebo. 56 dni po rozpoczęciu badania okazało się, że wątroby dzieci otrzymujących lek z ostropestu funkcjonowały znacznie lepiej niż wątroby dzieci przyjmujących placebo!

Ostropest Plamisty ma o wiele szersze działanie, jednak pozostańmy, przy jego wpływie na bezcenną wątrobę.

Skąd wziąć naturalny Ostropest Plamisty

Ostropest Plamisty potrafi czynić cuda. Dlatego w Internecie roi się od ofert jego zakupu. Przykładowo możesz kupić na Allegro, sklepach internetowych i sklepach zielarskich.

Słowo ostrzeżenia – nie kupuj taniochy.

Choć wydaje się, że poszczególne nasiona różnią się tylko ceną, to musisz wiedzieć, że chodzi o coś znacznie więcej.

  1. Jeśli chcesz naprawdę pomóc Twojej wątrobie, musisz mieć pewność, że to nie zwykłe śmieci. Jak już wiesz, choroba wątroby to poważna sprawa i tu nie ma miejsca na żarty.
  2. A takim żartem są niskie ceny Ostropestu. Chociaż sama roślinka wydaje się niewiele warta, to jej ekologiczna uprawa wiele kosztuje. Musisz mieć pełne ziarna o największej zawartości Sylimaryny, a nie zwykłe odpady. Rośliny muszą być zdrowe, ale uprawiane bez chemikaliów – a to kosztuje wiele pracy.
  3. Co więcej, ziarna ostropestu muszą być oczyszczone z odchodów i larw owadów!
  4. A na koniec każda partia musi być poddana ścisłej kontroli laboratoryjnej, sprawdzającej skład i zawartość próbki, czy nie ma tam Salmonelli, E.Coli, aflatoksyn, drożdżaków, pleśni i innych drobnoustrojów.


Widzisz teraz, co składa się na końcowy produkt i ostateczną cenę?

Lignan Primvitalny – czysty i pewny

Lignan Primvitalny to prawdopodobnie najlepiej przyswajalna i najczystsza mieszanka Ostropestu dostępna na dzisiejszym, zepsutym rynku.

W przeciwieństwie do 90% surowców dostępnych w sklepach zielarskich, Lignan Primvitalny od Mapy Zdrowia, który możesz nabyć na tej stronie, to zawsze świeże partie Premium, wcześniej przebadane pod okiem specjalistów z Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie.

Gwarantuje to świeżość nasion, przyswajalność przez organizm oraz skuteczność działania.

Tylko dzięki takiemu Ostropestowi – biologicznie aktywnemu – Twoja wątroba jest zdolna się zregenerować i znów pracować na Twoje zdrowie:

…przede wszystkim zaczyna uwalniać naturalne rezerwy organizmu do zwalczania zmęczenia – przywracania energii na cały dzień… polepsza metaboliczne procesy spalania tłuszczu, przez co waga bez wysiłku, powoli wraca do idealnego poziomu… szoruje tętnice z nadmiaru złego cholesterolu… napełnia blisko 110 miliardów komórek większą ilością życiodajnego tlenu… a w ogólnym efekcie odczuwasz lepszą energię, większą witalność i zaczynasz w końcu żyć.

Ponadto – jeśli:

  • bekasz i odczuwasz wzdęcia po posiłkach,
  • odmawiasz sobie tłustych potraw, bo czujesz po nich mdłości,
  • cierpisz z powodu kamieni żółciowych,

…to obwiniaj woreczek żółciowy. Nie uwalnia wystarczającej ilości żółci do strawienia tego, co zjadłeś – w efekcie pokarm godzinami zalega w żołądku i czujesz się paskudnie.

Szczęśliwie i tu pomaga ta niezwykła roślina: pobudza funkcje woreczka do produkcji żółci, dzięki czemu doświadczasz perfekcyjnego trawienia:

 • znika irytujące odbijanie się i wzdęcia…
 • zaczynasz tolerować tłuste, smaczne posiłki bez bolesnych skurczów żołądka…
 • oraz jedzenie w towarzystwie przestaje być niekomfortowe.

Dowody

„Dzisiaj z mężem jemy to,
co uwielbiamy bez zmartwień o jutro.”

“W 2010 roku zaczęłam cierpieć na dolegliwości związane z woreczkiem żółciowym.

Przeglądając Internet, znalazłam LIGNAN PRIMVITALNY ― choć z niedowierzaniem i dużą niepewnością, zamówiłam ten produkt.

Razem z mężem jedliśmy go codziennie po 1 łyżeczce przez 8-9 miesięcy. Dzięki temu dolegliwości całkowicie ustąpiły, a były dość męczące ― do tego stopnia, że musiałam coś zjadać co około dwie godziny, żeby zagłuszyć ból w okolicach wątroby i żołądka.

Dzisiaj i ja i mój mąż cieszymy się wyjątkowym zdrowiem ― możemy z przyjemnością jeść to, co uwielbiamy, nie martwiąc się o przyszłość.”

~ JOLANTA KOMOROWSKA, Radom

* Przedstawione efekty działania są sprawą indywidualną i mogą różnić się u poszczególnych osób.

„(…) USG wykazało, że kamienie
żółciowe całkowicie zniknęły.”

„Witam. Nazywam się Mariola Skiba. Mieszkam w Świdniku. Kupiłam LIGNAN PRIMVITALNY z myślą o moim tacie, który miał ataki kolki żółciowej. Groziło mu wycięcie pęcherzyka.

Zdarzały mu się dokuczliwe bóle w okolicy wątroby, które nie pozwalały mu normalnie funkcjonować. Po badaniu USG wyszło, że ma drobne kamienie w pęcherzyku żółciowym.

Za moją namową, tato pił LIGNAN PRIMVITALNY — 2 łyżeczki dziennie. Już po jednym miesiącu pojawiły się efekty: brak nawrotów kolki. Tato zastosował jeszcze bezoperacyjną metodę na rozpuszczanie drobnych kamieni. W sumie, po pół roku stosowania Lignanu Primvitalnego, zrobił sobie ponownie badania USG. Badanie wyraźnie wykazało, że kamienie całkowicie zniknęły.

Tato stosuje teraz LIGNAN PRIMVITALNY profilaktycznie — po 1 łyżeczce dziennie i czuje się bardzo dobrze, w porównaniu przez jedzeniem tej rośliny. Ja zaś nigdy nie miałam problemów z wątrobą i pęcherzykiem, jednak postanowiłam pić LIGNAN PRIMVITALNY profilaktycznie. Również czuję się wspaniale.”

~ MARIOLA SKIBA, Świdnik

* Przedstawione efekty działania są sprawą indywidualną i mogą różnić się u poszczególnych osób.

„Pozbyłem się kłopotów z wypróżnianiem (…)”

„Kilka lat temu stan naszego zdrowia (mojego i żony) był dobry, lecz żona zauważała pewne dolegliwości jelita drażliwego oraz trzustki ― ja z kolei od lat miałem kłopoty z układem żółciotwórczym z lekkimi efektami bólowymi od czasu do czasu.

Konsultowaliśmy nasze dolegliwości z lekarzem i nie wymagały poważniejszej interwencji (obrazy USG i biochemiczne bez zmian).

Jak się dowiedzieliśmy, takie dolegliwości utrzymywane bez interwencji prowadzą do poważnych zmian ― zdecydowaliśmy się więc na naturalną kurację ziołową LIGNANEM PRIMVITALNYM. Ze względu na ich mądrą działalność, wybraliśmy zaufaną firmę Mapa Zdrowia.

I ja i moja żona jemy po dwie łyżeczki Lignanu Primvitalnego dziennie w czasie głównego posiłku. Zmiany odczuliśmy już po pierwszym miesiącu.

Diagnoza lekarska wykazała, że wartości naszych enzymów trawiennych się unormowały, przez co żołądek zaczął lepiej trawić posiłki. Zniknęły uporczywe kłopoty z wypróżnianiem (teraz jest regularne i lekkie). Zniknęły zaparcia. Zniknęły rozwolnienia. Zniknęły pobolewania po posiłku. Zwiększyła się tolerancja na bardziej tłuszczowe posiłki.

Komfort naszego życie zdecydowanie uległ poprawie po Lignanie Primvitalnym, dlatego polecamy go każdemu.”

~ ANDRZEJ ZIEMIŃSKI, Warszawa

* Przedstawione efekty działania są sprawą indywidualną i mogą różnić się u poszczególnych osób.

„Skończyły się problemy z brzuchem i straciłam parę zbędnych kilogramów.”

“Kto by pomyślał, że coś tak małego i niepozornego ma tak wspaniałe właściwości.

Jakiś czas temu strasznie bolał mnie brzuch i wątroba. Nikt nie wiedział, co się dzieje.

Moja koleżanka poleciała mi właśnie LIGNAN PRIMVITALNY – powiedziała, abym brała po jednej łyżeczce rano i wieczorem.

Początkowo oczywiście nie byłam do tego przekonana, ale ostatecznie stwierdziłam, że spróbować zawsze warto, szczególnie że firma Mapa Zdrowia oferuje gwarancję zwrotu pieniędzy, jeślibym nie była zadowolona z efektów.

Dzisiaj już wiem, że moja koleżanka miała rację: po około miesiącu systematycznego jedzenia, skończyły się moje problemy z brzuchem, a do tego jeszcze straciłam parę zbędnych kilogramów, co nie ukrywam – uszczęśliwia każdą kobietę :).”

~ BERNADETTA KUJDA, Międzyzdroje

* Przedstawione efekty działania są sprawą indywidualną i mogą różnić się u poszczególnych osób.

Niektórzy wysyłają listy drukowane do naszej firmy, pisane własną ręką . . .

(* Przedstawione efekty działania są sprawą indywidualną i mogą różnić się u poszczególnych osób.)

A inni na komputerze . . .

(* Przedstawione efekty działania są sprawą indywidualną i mogą różnić się u poszczególnych osób.)

„Dopiero Lignan Primvitalny pomógł mojej wątrobie, a mnie dał nowe, zdrowsze życie.”

„Kilka tygodni temu zamówiłem LIGNAN PRIMVITALNY od Mapy Zdrowia.

Dodawałem go codziennie według receptur. Od tego czasu stan zdrowia mojej wątroby znacznie się poprawił, co potwierdziły wyniki badań lekarskich.

Chcę dodać, że choruję już od 14 lat i brałem przez cały ten czas multum różnych specyfików, które tak naprawdę niewiele pomagały. Dopiero LIGNAN PRIMVITALNY skutecznie pomógł mojej wątrobie, a mnie dał nowe i zdrowsze życie.

Mam na to wyniki badań lekarskich — dlatego gorąco polecam go wszystkim. Naprawdę warto.”

~ RYSZARD, Świebodzin

* Przedstawione efekty działania są sprawą indywidualną i mogą różnić się u poszczególnych osób.

„Wraz z poprawą pracy mojej wątroby znika cellulit (…) skóra nabiera blasku.”

„Dwa lata przechodziłam kurację mocnymi lekami, które pozostawiły moją wątrobę w opłakanym stanie.

Badania nie wychodziły najlepiej, a przyjmowanie aptecznych preparatów nie bardzo zdawało egzamin.

Niecałe trzy miesiące temu zaczęłam kurację LIGNANEM PRIMVITALNYM. Już po miesiącu zobaczyłam i odczułam jego wpływ:

Zniknął żółty kolor z twarzy, zdiagnozowane plamy wątrobowe stopniowo zaczęły blaknąć, i ku mojemu zdziwieniu ― bardzo poprawiła mi się skóra! Doczytałam później, że to sprawka sylimaryny zawartej w Lignanie Primvitalnym, która blokuje receptory androgenowe w skórze ― stąd skóra nabiera blasku, mniej się przetłuszcza i z upływem czasu staje się coraz gładsza.

Zauważyłam jeszcze jedną przyjemną zmianę. Wraz z poprawą pracy wątroby, powoli znika cellulit! 🙂 Praktycznie go już nie ma.

Kurację kontynuuję i będę to robiła do całkowitej poprawy wyników badań. Dziękuję za wspaniały produkt i szczerze polecam go innym paniom (i panom też).”

~ KRYSTYNA KOZIARSKA-MENDONCA

* Przedstawione efekty działania są sprawą indywidualną i mogą różnić się u poszczególnych osób.

„Zniknęła opuchlizna i kolki (…)”

„Cierpię na kamicę żółciową. Stosowane dotychczas leki i zioła nie dawały rezultatów, jakich oczekiwałam. Znajoma poleciła mi Lignan Primvitalny od Mapy Zdrowia, który dał mi nie tylko oczekiwane, ale i nieoczekiwane zmiany.

W tej chwili moja wątroba funkcjonuje bez zarzutów: zniknęły wzdęcia i kolki, poprawił się wygląd cery, zniknęła opuchlizna, ustabilizował się nawet cholesterol.

Postanowiłam dalej stosować Lignan Primvitalny profilaktycznie, bo jest po prostu naturalny i skuteczny, a jego przygotowanie zajmuje mało czasu.

Polecam wszystkim.”

~ WANDA CZERWIEC, nauczycielka, 52 lata

* Przedstawione efekty działania są sprawą indywidualną i mogą różnić się u poszczególnych osób.

Inni sprzedawcy nie pokazują Ci opinii swoich klientów, ponieważ najprawdopodobniej ich klienci nie mają się czym pochwalić. Tylko świeży Lignan Primvitalny z partii Premium surowca zapewnia skuteczność i poprawę.

Kupując na tej stronie, kupujesz bezpośrednio od Mapy Zdrowia – firmy, której zaufało już przeszło 155.000 ludzi z całego kraju. Absolutna wiarygodność – 11 lat na rynku. Szybka wysyłka – priorytetowa, płatność przy odbiorze (pobraniowa) lub pobraniowa ze sprawdzeniem zawartości. Autentyczne opinie od setek zadowolonych klientów, spośród których garść publikuję na tej stronie.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY SPRAWDZIĆ CENĘ I ZAMÓWIĆ LIGNAN PRIMVITALNY

Skąd będziesz wiedzieć, czy
Lignan Primvitalny faktycznie
odnawia Twoją wątrobę?

Nie musisz wierzyć na słowo w zbawienne działanie Lignanu Primvitalnego na Twoją wątrobę i zdrowie. Możesz sobie udowodnić jego działanie w rzeczywistości…

KROK #1. Dzień przed rozpoczęciem kuracji Lignanem Primvitalnym, zrób badania i poproś lekarza o ocenę stanu jej zdrowia.

KROK #2. Zacznij przyjmować Lignan Primvitalny według prostych receptur, jakie ode mnie dostajesz wraz z ziarenkami przez pełen miesiąc.

KROK #3. Po 15 dniach zrób badania ponownie i zapytaj lekarza, czy jest jakaś poprawa. Usłyszysz mniej więcej coś takiego: – O proszę! Dzisiaj wyniki są lepsze. Co pan / pani bierze?

Odpowiedz, co uznasz za stosowne!

KROK #4. Po 30 dniach, czyli rekomendowanym okresie kuracji Lignanem Primvitalnym, zrób badania trzeci i ostatni raz. Prawdopodobnie usłyszysz: – Doprawdy, nie wiem, co pani / pan bierze, ale proszę nie przestawać! Wyniki są świetne. Właściwie lepsze, niżby się można spodziewać po tak krótkim czasie.”

Jedząc Lignan Primvitalny, już w pierwszym miesiącu odczujesz, jak uchodzą z Twojego ciała uciążliwe dolegliwości, typowe przepracowanej wątroby. Jednocześnie odczujesz wzrost aktywnej energii – typowy dla zdrowszej wątroby!

Po prostu wsyp miarkę do młynka, zmiel, przesyp do filiżanki, zalej wodą i gotowe – możesz wypić po posiłku lub bezpośrednio przed.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY SPRAWDZIĆ
CENĘ I ZAMÓWIĆ LIGNAN PRIMVITALNY

Zdrowsza wątroba jest brakującym ogniwem do bardziej promiennego i młodzieńczego ciała – zdrowia, samopoczucia i krzepy!

Od chwili, gdy Twoją wątrobę wspiera LIGNAN PRIMVITALNY, staje się ona najlepszym obrońcą zdrowia i lekarzem w jednym: gotowa jest wesprzeć cały układ odpornościowy i wzmocnić procesy regeneracji, czyli mówiąc wprost, procesy leczenia. Jest tak, ponieważ zdrowsza wątroba sprawniej usuwa z krwioobiegu trujących toksyn i regeneruje Twoje ciało. ALE! – to nie wszystkie korzyści… W tym samym czasie dzieje się coś więcej – coś istotnie cudownego:

Kiedy toksyny są szybciej usuwane … komórki wątroby sprawniej regenerowane … system krążenia szorowany do czysta … a obfita dostawa świeżej krwi rozchodzi się po całym ciele i dotlenia mózg oraz wszystkie mięśnie i organy … zarówno pacjenci, jak i lekarze donoszą, że mnóstwo niebezpiecznych, chronicznych i dotkliwych problemów zdrowotnych naturalnie ustępuje…

…ponieważ zdrowsza, sprawniejsza i czystsza wątroba dodatkowo:
 • Reguluje poziom cholesterolu i ciśnienia krwi. Eliminuje czynniki powodujące zawał i atak serca – mówią badania naukowe opublikowane w piśmie Dziennik Hepatologii…
 • Utrzymuje zdrowy poziom cukru. Tym samym chroni przed zniszczeniem naczyń krwionośnych, nerek, oczu i reszty narządów wewnętrznych…
 • Łagodzi okazjonalne gazy, wzdęcia, niestrawność, biegunkę i zaparcia. Pozwala cieszyć się jedzeniem, które naprawdę kochasz, w ilościach które zaspokajają Twój apetyt…
 • Zwiększa poziom wigoru i energii. Kiedy obumarłe komórki wątroby zostają zastąpione przez nowe, niska energia zostaje zastąpiona przez świeże pokłady wigoru…
 • Stabilizuje ciśnienie krwi. Utrzymuje właściwą ilość cukru, dzięki czemu nie cierpisz z powodu nadmiaru lub niedomiaru – a w efekcie ustępuje poranna ospałość i niewyjaśnione zmęczenie…

Zwykłe objawy są wołaniem Twojej wątroby o ratunek!

Stopniowo nasilające się dolegliwości, jak z pozoru niegroźne gazy, wzdęcia czy senność – są spowodowane przez sposób, w jaki żyjemy, a także powietrze, wodę i jedzenie, jakie wkładamy do naszego ciała przez usta.

Cały ten zmasowany atak toksyn nowoczesnego świata, jedzenia, leków, odpiera jeden narząd: WĄTROBA.

W efekcie, z powodu przeciążenia, dostajesz sygnały ostrzegawcze w postaci „typowych” objawów. Jednak tym sposobem wątroba mówi, że nie daje rady – nie nadąża z oczyszczaniem Twojego ciała z produktów przemiany materii.

Symptomy, choć pozornie niegroźne, to wierzchołek góry lodowej – zwiastują głębokie zaburzeniach w funkcjonowaniu tego kluczowego dla zdrowia narządu.

BADANIA POTWIERDZAJĄ: Sylimaryna z Lignanu Primvitalnego wzmacnia komórki wątrobowe i wspiera tworzenie nowych.

Efekt: jej biologiczne funkcje wracają na pełne obroty, a TY możesz doświadczać siły najlepszego wewnętrznego lekarza, jakiego kiedykolwiek będziesz miał!

KLIKNIJ TUTAJ i zamów miesięczne opakowanie Lignanu Primvitalnego dzisiaj!

 • Pobudza organizm do życia. Jak? Poprzez uwalnianie cząsteczek cukru i tłuszczu – dwóch głównych źródeł paliwa dających aktywność i siłę na cały dzień…
 • Sprzyja zdrowej równowadze hormonalnej przez wprowadzenie do pracy triglicerydów. Twoje ciało wykorzystuje je do tworzenia odpowiedniej ilości testosteronu i estrogenów – zatem prawidłowe czynności wątroby są źródłem popędu płciowego, dzięki któremu czujesz się nie tylko energicznie, bo i zdrowo i szczęśliwie…
 • Wzmacnia układ odpornościowy. Magazynuje limfocyty – rodzaj białych krwinek, których rolą jest zwalczanie patogenów oraz ochrona przed ich niebezpiecznym wpływem…
 • Leczy rany. Przyspiesza pracę czynników krzepnięcia, by zatrzymać nadmierne krwawienie oraz aktywizuje procesy regeneracyjne, dzięki którym Twoje ciało może w szybszym tempie leczyć rany…
 • Plus wiele, WIELE WIĘCEJ!

Teraz możesz doświadczyć tych odmieniających życie zmian na lepsze, dzięki zbawiennemu wpływowi Lignanu Primvitalnego na Twoją wątrobę, a w efekcie całe zdrowie…

ZAMÓW LIGNAN PRIMVITALNY TERAZ:

Doświadczaj codziennie siły Lignanu Primvitalnego za 4,23 zł – mniej, niż filiżanka kawy . . . i odbierz książkę wartą 19,95 zł – bezpłatnie

Jeśli chcesz wypróbować mieszankę Lignanu Primvitalnego i uwolnić się od problemów z wątrobą, zachęcam do szybkiego złożenia zamówienia, bo to najświeższe partie Premium produktu. Ułatwię Ci życie, proponując tylko dwie opcje wyboru. Jedyne, co musisz zrobić, to zdecydować się na jedną z nich…

Opcja #1, Najlepszy Wybór – 3 duże paczki: duża paczka zapewnia miesięczną kurację. Razem jest to zapas na TRZY MIESIĄCE kuracji regenerująco-oczyszczającej w cenie za 381 złotych – a więc dzienna rewitalizacja wątroby LIGNANEM PRIMVITALNYM kosztuje Cię 4,23 zł, mniej filiżanka kawy w restauracji.

Opcja #2, Dobry Wybór– 1 duża paczka: jedno opakowanie świeżego Lignanu Primvitalnego. Czyli cały miesiąc kuracji – za 127 złote – a więc 4,23 zł dziennie.:

JEDEN LIGNAN

1 miesiąc kuracji

Dostajesz 1 duże opakowanie Lignanu Primvitalnego (0,45 kg)

127 zł

3 LIGNANY

3 miesiące kuracji

Dostajesz 3 duże opakowania Lignanu Primvitalnego (0,45 kg)

381 zł

Którąkolwiek opcję wybierzesz, dodatkowo dostajesz bestseller ZAKULISOWA WIEDZA O ZDROWIU (PDF) – normalnie 19,95 zł – dziś bezpłatnie!

Czekając na listonosza z przesyłką – po złożeniu zamówienia – wejdź na skrzynkę e-mail i ściągnij na pulpit tę gawędziarsko napisaną e-książkę. Odkryj, o czym przypuszczalnie nie wiesz, a wiedzieć powinieneś..

   • Znane środki przeciwbólowe, które pogarszają ból. Strona 48
   • Mała zmiana w siedzeniu na WC, redukująca zaparcia i ułatwiająca wypróżnienie! Potwierdzają badania w Izraelu, Japonii i Iranie. Strona 51
   • Każdy zakup w sklepie spożywczym naraża Cię na groźną infekcję. Oto dlaczego. I oto, co należy zrobić po powrocie do domu. (Jeszcze zanim wyjmiesz zakupy!) Strona 96
   • Najkrótsza droga do szczęścia i wewnętrznego spokoju. Sprawdzona przez legendarnych muzyków jak The Beatles czy John Lennon, przez gwiazdy filmowe Hollywood jak Clint Eastwood, przez muzyków, przez reżyserów, przez autorów bestsellerów. Strona 32
   • Ćwiczenia od speców z Harwardu, podnoszące iloraz inteligencji. Strona 25
   • Cukier, który poprawia zdrowie! Strona 28
   • Nigdy więcej nie dawaj tych tabletek swoim dzieciom! Mogą powodować zagrażające życiu uszkodzenie nerek – ostrzegają naukowcy z Akademii Medycznej Uniwersytetu stanu Indiana. Strona 24
   • To zdrowe jedzenie wierci dziury w zębach. Strona 92
   • Jak w 45 sekund odblokować nawet najbardziej zawalony nos techniką pewnego ukraińskiego doktora. Plus… jak wyregulować oddech, by już więcej się nie blokował. Strona 39
   • Nie jesteś chory, jesteś spragniony! Wykorzystaj leczącą siłę przypuszczalnie najzdrowszej wody na planecie. Strona 7
   • 5 faktów, jakich nie powiedzą ci w szpitalu – a powiedzieć powinni! Strona 21
   • Absolutnie najgorsza pozycja do spania ze wszystkich, bo prowadzi do nocnego niedotlenienia. Strona 71
   • Kultowy błąd zdrowego stylu życia. Strona 81
   • Najgorszy 100% naturalny sok, jaki możesz kupić w spożywczaku. Strona 83

Jeśliby zdrowie było religią, niektóre zawarte w środku prawdy byłyby święte, a inne wyryte w kamieniu. Pozwalają żyć lepiej… zdrowiej… dłużej… dlatego jestem przekonany, że Ty i Twoja rodzina pokochacie tę kolekcję sekretów o zdrowiu.

JEDEN LIGNAN

1 miesiąc kuracji

Dostajesz 1 duże opakowanie Lignanu Primvitalnego (0,45 kg)

127 zł

3 LIGNANY

3 miesiące kuracji

Dostajesz 3 duże opakowania Lignanu Primvitalnego (0,45 kg)

381 zł

ZERO RYZYKA Z TWOJEJ STRONY:

Podobnie jak 155.000 klientów Mapy Zdrowia, będziesz zadowolony z Lignanu Primvitalnego – jeśli nie, pełen zwrot pieniędzy

Jeśli choć odrobinę wątpisz w którekolwiek ze zdań, jakie napisałem na tej stronie . . . to wspaniale. Ponieważ sceptycyzm w dzisiejszych czasach jest wręcz wskazany. I dlatego nie proszę, byś wierzył w moje zapewnienia, ani w relacje klientów Mapy Zdrowia! Jedyne, o co proszę, to uczciwa szansa dla Lignanu Primvitalnego. Zamów go dzisiaj i dodawaj do posiłków przez 90 dni – CAŁE TRZY MIESIĄCE. Jeśli w czasie tych trzech miesięcy stwierdzisz, że jednak nie tego oczekiwałeś, to zrób jedną z tych dwóch rzeczy: 1) napisz wiadomość e-mail na adres e-mailowy Mapy Zdrowia (biuro@mapazdrowia.pl) ALBO . . . 2) zadzwoń do biura pod numer 22-297-00-09 (odbierze Aneta) i powiedz, że chcesz skorzystać z prawa do zwrotu pieniędzy. Aneta nie zapyta Cię o powód, nie będzie mamić i przekonywać do zmiany zdania. Poprosi jedynie o nazwisko i sposób, w jaki chcesz otrzymać pieniądze z powrotem.

„Przywrócił mi siły do życia”

„Mam problemy z chorą wątrobą. Od 30 lat pracuję w biurze w zakładzie pracy chronionej, ponieważ jestem osobą niepełnosprawną.

Kiedy przeczytałam w Internecie o ostropeście, postanowiłam go zamówić i wypróbować.

Lignan Primvitalny przywrócił mi siły do życia. Stan zdrowia znacznie się poprawił. Okolice wątroby przestały boleć. Wyrównał się cukier we krwi.

W moim życiu czyni cuda. Odstawiłam inne leki wątrobowe i mogę teraz jeść wszystko bez bólów i niestrawności, jaką miałam kiedyś.”

~ BERNARDA FRĄCZEK, 48 lat

* Przedstawione efekty działania są sprawą indywidualną i mogą różnić się u poszczególnych osób.

Całe ryzyko biorę na siebie – nie masz absolutnie nic do stracenia, dlatego zachęcam!

Najważniejsza decyzja w Twoim życiu

Naprawiałbyś drogi zegarek trzykilowym młotkiem? Prawdopodobnie nie. Jednak Twoja wątroba jest znacznie bardziej złożona od jakiegokolwiek zegarka! Dlaczego więc traktować ją toksycznymi lekami i operacjami – młotkami medycznego świata – czy nie mądrzej pozwolić działać Naturze i jej Lignanowi Primvitalnemu, remedium na chorą wątrobę? Widziałeś opinie klientów Mapy Zdrowia. Są najlepszym dowodem na to, że Lignan Primvitalny regeneruje, odnawia i polepsza sprawność Twojej wątroby – naturalnie i bezpiecznie. Lecz nikt nie weźmie odpowiedzialności za Twoje zdrowie. Decyzja należy wyłącznie do Ciebie. A drogi są trzy: 1) Możesz nie robić nic. Zaakceptować spustoszenia, jakie sieje wyczerpana wątroba. Oddać swój los syntetykom spod medycznych maszyn, które wchodzą do akcji dopiero, gdy Ty już jesteś chory …kiedy jest zbyt późno, aby uniknąć bólu, strachu i konsekwencji choroby. 2) Możesz dalej polegać na tanich suplementach z Ostropestem, które Twój organizm toleruje w mniej niż 10% z uwagi na fakt, że to partie odpadowe surowca. 3) ALBO możesz zaufać impulsowi i dać Lignanowi Primvitalnemu uczciwą szansę – dzięki najświeższym surowcom od wiarygodnych plantatorów i udokumentowanej klinicznie czystości, najdalej w miesiąc zregeneruje Twoją wątrobę i uwolni Cię od dolegliwości. Dzięki trzymiesięcznej gwarancji zadowolenia nie masz nic do stracenia i tak wiele do zyskania. Zamów teraz!

„Pomaga moim klientom (…) ”

„ Jako naturopatka z zawodu, masażystka i właścicielka gabinetu, zawsze ogromny nacisk kładę na drożność jelit, pracę wątroby i zdrowy kręgosłup.

Według mnie są to 3 klucze do zdrowia, a potwierdzeniem jest moja praktyka.

Na ratunek mojej wątrobie i moich pacjentów przychodzi Lignan Primvitalny. W wielu źródłach wymieniony jest jako jedyny lek na schorzenia wątroby, również w przypadku cichego zabójcy ― WZW typu C.

Dlatego w każdej rozmowie z pacjentem podkreślam, jak ogromne znaczenia dla jego organizmu ma ta naturalna roślina. Szczęśliwie, większość z nich słucha mnie z uwagą i stosuje się do zaleceń. Wiem, że Ostropest im pomaga, ponieważ większość moich pacjentów donosi mi o wspaniałej poprawie.

Ja sama często sypię na suchą patelnię pesteczki i jak tylko zaświecą swoim wonnym olejkiem, zjadam je jak pestki słonecznika. Posypuję nim również zupy, kremy i dodaję do przystawek zamiast na przykład orzeszków pinii ― możliwości jest mnóstwo i to jest wspaniałe.

Ostropest świetnie się komponuje z czarnuszką, która też zajmuje czołowe miejsce w mym sercu i jadłospisie. ”

~ MARIA PIECHOTA , naturopatka
z Warszawy

* Przedstawione efekty działania są sprawą indywidualną i mogą różnić się u poszczególnych osób.

Proszę pamiętaj:

 • dostajesz Lignan Primvitalny, którego regenerująco-oczyszczający wpływ na wątrobę doświadczasz tylko za 4,23 zł dziennie, jeśli wybierzesz najbardziej korzystną opcję…
 • dostajesz bestseller ZAKULISOWA WIEDZA O ZDROWIU – kolekcję wyjątkowej wiedzy o Twoim mózgu, Twoim ciele, Twoim życiu seksualnym, zdrowiu emocjonalnym, o sekretach szczęścia i radości z naukowego, udowodnionego punktu widzenia – normalna wartość rynkowa to 19,95 zł – dziś bezpłatnie jako gratis do Lignanu Primvitalnego…
 • dostajesz aż trzy długie miesiące gwarancji – co oznacza, że przez 90 dni możesz jeść Lignan Primvitalny na moje ryzyko i jeśli w tym czasie nie będziesz zachwycony jego działaniem, pełen zwrot pieniędzy…

Zamawianie jest bardzo proste

Jedyne, co musisz zrobić, to kliknąć poniższy przycisk, wybrać ilość opakowań i wypełnić formularz, który się pojawi: Będzie to najlepsza rzecz, jaką od lat zrobiłeś dla zdrowia swojej wątroby i woreczka żółciowego. Wszystkiego dobrego Łukasz D. King, reporter Mapy Zdrowia PS. Prędko – opcja #2, czyli trzy opakowania, schodzi w szybszym tempie, niż zakładaliśmy. Aby uniknąć rozczarowania, kliknij poniższy przycisk i wybierz opcję 3 opakowania, a potem wypełnij formularz:

JEDEN LIGNAN

1 miesiąc kuracji

Dostajesz 1 duże opakowanie Lignanu Primvitalnego (0,45 kg)

127 zł

3 LIGNANY

3 miesiące kuracji

Dostajesz 3 duże opakowania Lignanu Primvitalnego (0,45 kg)

381 zł

* Niniejsze oświadczenie nie zostało oszacowane przez Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności. Przedstawione na tej stronie rezultaty spożywania Lignanu Primvitalnego, opisane przez osoby trzecie (czyli przez klientów Mapy Zdrowia), mogą się różnić. Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.