Jeden Prosty Sposób, Jak Zagwarantować Sobie ZNIŻKĘ, Dbając o Swój Organizm
z Mapą Zdrowia

Wiadomość dla Ciebie:

 Witaj. Mam dla Ciebie ciekawe wieści. Po pierwsze, koniec z mozolnym wypełnianiem formularza zamówień na stronach Mapy Zdrowia – teraz, dzięki możliwości logowania zrobisz to tylko raz, a każde kolejne zamówienie zajmie Ci mniej niż 2 minuty. Dodatkowo, również dzięki funkcji logowania, oddajemy w Twoje ręce możliwość uzyskania zniżki na produkty Mapy Zdrowia. Posłuchaj…

Dnia 20.03.2013r. wprowadziliśmy w naszej firmie program zdrowia. Zawsze bardzo ceniłem klientów regularnie dbających o swoje zdrowie – to właśnie oni piszą do nas mnóstwo pochlebnych opinii i są głosem poparcia dla naszych działań. Postanowiłem docenić Twoje starania o lepsze zdrowie i przygotowałem specjalny program zdrowia dzięki któremu będziesz mógł uzyskać ZNIŻKĘ na produkty Mapy Zdrowia.

Wszystkie szczegóły znajdziesz w tekście poniżej,
Miłego dnia!

Żelazne atuty produktów Mapy Zdrowia:

 1. Nasze produkty posiadają najwyższą jakość. Jakość naszych produktów zawsze jest dla Nas priorytetem. W ostatnim czasie ulepszyliśmy skład naszych bestselerowych produktów.

 2. Współpracujemy z dostawcami oferującymi najwyższą zielarską jakość surowca

 3. Przeprowadzamy badania czystości składu każdej partii produktu

 4. O tym jak wysokiej jakości są nasze produkty świadczy chociażby indeks pęcznienia dla babki płesznik – głownego składnika Błonnika Witalnego który obecnie wynosi 13-15, kiedy norma indeksu pęcznienia w Polsce wynosi 10. Oznacza to, że babka płesznik, po spożyciu pęcznieje nawet 15-sto krotnie, wchłaniając przy tym wodę, co znacznie poprawia skuteczność naszego produktu. Wszytko po to, abyś otrzymywał tylko sprawdzone i działające rozwiązania Twoich problemów zdrowotnych.

Twoja nadzieja na zdrowie w niższej cenie!

Tak jak wspomniałem na wstępie oddajemy w Twoje ręce Program Zdrowia dzięki któremu możesz uzyskać najwyższe zniżki – niedostępne nigdzie indziej. W ten sposób za każdym razem, kiedy dbasz o zdrowie z Mapą Zdrowia zwiększasz przysługujący Ci rabat, rabat który nie jest dostępny dla osób z zewnątrz (które nie są klientami) – od teraz regularnie zamawiając produkty będziesz płacił zawsze mniej niż osoby, które kupują po raz pierwszy. Rabat z punktów dotyczy zamówień składanych tylko przez konto na mapazdrowia.pl

Tabela Programu Zdrowia(Na przykładzie Błonnika Witalnego)

Ilość punktów Zniżka Cena za sztukę
3 3,94% 122 zł
6 7,87% 117 zł
9 11,81% 112 zł
12 17,32% 105 zł

Zasada przyznawania punktów:
– Otrzymasz 1 punkt za każdą zamówioną sztukę produktu.
– Otrzymasz 1 punkt za każde złożone zamówienie.
– Każdy zdobyty punkt ważny jest przez rok od jego zdobycia.
– składasz zamówienie przez swoje konto na mapazdrowia.pl [tutaj możesz się zalogować]

Przykład:
Zamawiając 3 sztuki Błonnika Witalnego w maju 2013 otrzymasz
4 punkty – 3 punkty za ilość produktów i jeden punkt za złożone
zamówienie. Punkty te będą widniały w Twoim panelu zniżek
do maja 2014.

Jeśli jesteś naszym lojalnym klientem to już teraz możesz odebrać przysługujący Ci rabat i cieszyć się z niższej ceny. Aby otrzymać zniżkę należy wykonać dwa kroki:

Pamiętaj! Raz wypełniasz – wygoda na zawsze!

Możliwość zarejestrowania konta w Mapie Zdrowia to ogromna wygoda. Jeżeli regularnie robisz zakupy, to na pewno ucieszy Cię informacja, że po zarejestrowaniu konta nie będziesz musiał wielokrotnie wypełniać pól formularza zamówień. Teraz złożenie zamówienia zajmie Ci dosłownie mniej niż 2 minuty.

Do tego…

Zarejestrowanie konta umożliwi Ci również:

 • Sprawdzanie statusu zamówienia, dzięki czemu zawsze będziesz wiedział jaki jest status Twojego zamówienia np. “opłacone”
 • Monitorowanie dostępnych dla Ciebie obecnie rabatów.
 • Dzięki łatwej i przejrzystej punktacji zawsze możesz sprawdzić ile potrzebujesz punktów do wyższego progu zniżkowego.
 • Aktywne konto – i tylko ono – pozwoli Ci uzyskać najwyższe rabaty na naszej produkty. Rabaty, których nie uzyskasz nigdzie indziej.

Zarejestruj konto teraz!

 • Przejdź na stronę rejestracyjną i wypełnij formularz odpowiednimi danymi.
 • Zaloguj się do swojego konta i odbierz przysługującą Ci zniżkę!
 • Aby stale mieć zniżkę od teraz składaj zamówienia tylko przez swoje konto. Składając zamówienia w inny sposób, nie zdobędziesz dodatkowych punktów

PS. Tak wiele korzyści, a przecież rejestracja zajmuje tylko chwilę – Zarejestruj się teraz!