Lubisz się zakładać?

Ja tak! I zazwyczaj wygrywam!

Dlaczego? Gdyż zakładam się wtedy, gdy mam informacje, które są bardzo wiarygodne i sprawdzone, ale jednocześnie sensacyjne i osoba z którą się zakładam nie dowierza w to co mówię. Bardzo lubię takie sytuacje 🙂 Teraz masz już przepis na wygrywanie zakładów.

Więc zaczynamy!

Załóż się ze mną, że masz jelita dziurawe jak sito! Ja tak twierdzę! Nie zgadzasz się? Zatem uważasz, że masz szczelne jelita? Ok, a ja że masz dziurawe jak sito! Zatem zakład?

Zakład stoi.

Przez to sito z jelit do Twojej krwi przenikają miliardy bakterii i zanieczyszczeń! Łącznie z drobinami kału! i zatruwają Twój organizm. W tak zatrutym organizmie najsłabsze organy zaczynają chorować! Zakład przyjęty? 🙂

Ja mówię, że masz jelita dziurawe i przeciekające jak sito i jeśli zrobisz prosty test będziesz sikał jakbyś się napił farby.

Zakład przyjęty? Tylko musisz mi obiecać, że zrobisz ten test! Stawką jest sok z buraka. Dlaczego?

O tym przeczytasz dalej. A tymczasem posłuchaj swojej historii.

Te toksyny, bakterie i grzyby (drożdżaki) rozprzestrzeniają się po całym Twoim ciele i atakują różne organy. Twój organizm nie może się bronić, układ odpornościowy nie daje z takim zalewem toksyn i bakterii. Tak samo przeciążona jest wątroba, która nie nadąża z rozkładem toksyn.

Poważne rozszczelnienie jelit medycyna nazywa LGS (Leaky Gut Syndrome). Problem jest tak poważny, że dostałem nawet ostatnio zaproszenie na szkolenie/konferencję na ten temat. Poszukaj później w google informacji na temat LGS, a tymczasem zobacz wspomniane wcześniej zaproszenie.

Jakość skóry jest odzwierciedleniem czystości organizmu. Jaką masz skórę? Czystą i zdrową, czy pojawiają się na niej przebarwienia i wypryski? One świadczą o zatruciu organizmu i to poważnym zatruciu!

Przejdźmy do naszego zakładu!

Weź sok z buraka (1 szklankę) świeżo wyciśniętego soku lub kup sok w sklepie w buteleczce 250 ml wyciśniętego soku z buraka.

Wypij! Smacznego. I przez 1 dobę obserwuj kolor moczu. Bardzo ważne: zrób to koniecznie.

Od wyników tego testu zależy Twoje przyszłe zdrowie! Napisz mi jutro co zaobserwowałeś w moczu.

Jaki miał kolor? Zmienił się czy nie. Jaki miał kolor zaraz po wypiciu soku? W ciągu 3-4 godzin po wypiciu soku?

Jaki kolor miał Twój mocz na drugi dzień po wypiciu soku?

To ważne kiedy Twój mocz zmienił kolor, od tego zależy który odcinek jelita masz rozszczelniony i wymaga uszczelnienia!

Napisz mi mail, czy wygrałeś zakład?! Jeśli kolor moczu się nie zmienił wygrałeś! U zdrowego człowieka kolor moczu się nie zmienia! Jeśli mocz miał buraczkowe zabarwienie wygrałem!

Ale Ty możesz wygrać zdrowie!
Już za 6 dni dostaniesz ode mnie receptę. Natomiast teraz zrób test! Wypij sok z buraka! Koniecznie!

Pozdrawiam Cię serdecznie i kolorowo 😉
Andrzej “Zdrowie” Prokopiuk
MapaZdrowia.pl

PS. Czy możesz zrobić już coś teraz? Możesz sprawić, aby pokarm po strawieniu szybciej był wydalany oraz wzmocnić wątrobę.

This Post Has 10 Comments

 1. Mal Bil

  Czy to prawda, że sok z buraków nie można pić od razu? Ponoć trzeba odczekac 3 godziny. Napisz, co Ty o tym myślisz? Mal Bilska

 2. Grzegorz

  Witam Serdecznie

  Jeszcze nie robiłem testu buraczkowego ale zanim to nastąpi chce zapytać o jedna prosta rzecz
  Czy fakt ze jelita przepuszczają substancje odżywcze do krwi ( niestety również te szkodliwe )
  nie jest stanem normalnym czyż nie takie jest jedno z ich zadań aby wszystkie składniki odżywcze strawione w jelitach zostały przez nie przepuszczone do krwi która dostarczy je do każdej komórki ?

 3. Mariola

  Ostatnio słyszałam,że nieszczelne jelita są przyczyną cukrzycy i wysokiego cholesterolu.
  Pozdrawiam wszystkich i życzę zdrowych i wesołych świąt.

 4. Gadalińska Barbara

  Wczoraj i dziś jadłam gotowane buraczki .Kolor moczu normalny nie zmienił barwy.Pozdrawiam.

 5. Małgorzata

  Witam, zrobiłam test buraczkowy i mocz nie był zabarwiony na czerowno ale cholesterol mam powyższony.Mam natomiast problemy z zaparciami.Pozdrawiam.

 6. bladylew

  zaparcia- blonnik 4 jabłka dziennie nie objadac sie na noc szklanka wody przed snem i odrazu po przebudzeniu unikac ciezkiego jedzenia nabiału miecha pozdrawiam.

 7. bladylew

  pije sok z buraka czasem jest kolorowo hehe a czasem nie zalezy co jem jeszcze do tego .Pozdrawiam.

 8. ludwika

  Pije błonnik witalny od 19 grudnia .A ostropest od 2 święta bożego narodzenia ,a test zrobiłam dopiero wczoraj i miałam lekko różowy ,przyznam że było mi ciężko ocenic.Chciałam zapytać którędy te kamienie będą wychodzic i jak to będzie wyglądało?mam rzs.i silną nerwice prosze o odpowiedz-do usłyszenia

 9. beata

  mam częste zaparcia i mysle ,ze moje jelita sa zakorkowane kamieniami kałowymi czy w związku z tym mój wypięty brzuch to przyczyna niewypróżnionych kamieni kałowych

  1. Mapa Zdrowia

   Beato, trudno to stwierdzić jednoznacznie, ale istnieje taka możliwość.

Leave a Reply