Problemy z wypróżnianiem dotykają co drugą kobietę i co trzeciego mężczyznę w Polsce. Zaparcia powodują przylepianie się pokarmu do ścian jelit, a ten z czasem twardnieje i zamienia się w złogi jelitowe często zwane kamieniami kałowymi… Z resztą co ja Ci będę opowiadać. Sam/a zobacz co siedzi w Twoich jelitach jeśli od lat masz problemy z wypróżnianiem:

Takie “coś” możesz mieć w sobie – takie właśnie “cuda” mogą kryć się w Twoich jelitach, ale to nie wszystko co chcę Ci pokazać… Spójrz na poniższą kompilację zdjęć:

Robi wrażenie, prawda? Spójrz również na fragment wyników z wyszukiwarki google po wpisaniu frazy “mucoid plaque”:

Na koniec mam dla Ciebie coś naprawdę mocnego. Jeśli w tej chwili jesz obiad siedząc przy komputerze, albo spożywasz jakąkolwiek inną rzecz, proszę Cię przestań zanim uruchomisz to video. Mnie samego na wspomnienie o tych obrazach przechodzi po plecach zimny dreszcz.

 Konsekwencje mogą być opłakane…

Niestety konsekwencje wieloletnich zaparć to nie tylko uczycie pełności i godziny tygodniowo przesiedziane w toalecie. Zaparcia są tylko niewielkim sygnałem do poprawienia kilku elementów w swoim życiu. W przeciwnym wypadku możesz liczyć się z takimi dolegliwościami jak:

1.  Przerwania błony jelita grubego i zapalenia otrzewnej. Choroby wywołane podrażnieniami przez kał, resztki pokarmu lub sok żołądkowy. Ból powoli obejmujący całą jamę brzuszną, nudności, zatrzymanie gazów i stolca, wymioty to objawy przerwania błony,
które wymagają leczenia szpitalnego. Ba! Nawet prawidłowo leczone zapalenie otrzewnej daje śmiertelność na poziomie 10%…

2.  Żylaki odbytu (hemoroidy) – choroba pracowników biurowych i kierowców. Szacuje się, że na tę dolegliwość cierpi 30% dorosłych. Bardzo bolesna przypadłość podczas siedzenia i korzystania z toalety. Kolejna dolegliwość, która często wymaga operacji, chociaż pojawiają się ostatnio metody nieinwazyjne. Żyjemy w siedzącym świecie i nierzadkie są przypadki zachorowań 17 i 18-latków.

3.  Przerost ścian jelita grubego (tzw. uchyłki), które powstają zwykle po 50. roku życia i mogą doprowadzić w najgorszym przypadku do usunięcia znacznej części jelita grubego.

4.  W Twoim jelicie mogą pojawić się kamienie kałowe – dokładnie takie jak te na zdjęciach powyżej i na video. Są to resztki pokarmu przyklejone do ścian jelita. Takie kamienie mogą osiągnąć znaczne rozmiary, ich ciężar sięgać nawet 10-12 kg. Przez to uciskać będą inne organy, zaburzając ich pracę i wywołując ból.

Jak temu przeciwdziałać?

Skorzystaj z Błonnika Witalnego – Kliknij aby zobaczyć jego pełny opis – i uwolnij się od uciążliwych zaparć. Przeczytaj również wybrane komentarze z zeszłorocznej dyskusji naszych klientów o jelitach, w której pojawiło się ponad 30 wartościowych wypowiedzi:

Tak, jak i nasi zadowoleni klienci, tak i ja polecam Ci Błonnik Witalny na oczyszczenie jelit i pozbycie się raz na zawsze zaparć, a przede wszystkim na uniknięcie tych wszystkich przykrych konsekwencji jakie wywołuje zignorowanie problemu zaparć. Chętnie poznam również Twoją opinię o tym wstrząsającym materiale, zdjęciach i filmie video. Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz poniżej swój komentarz.

This Post Has 5 Comments

 1. K. Siemianowicz

  Czy ten Pański błonnik powoduje pozbycie się tego świństwa powyżej mam na myśli kamieni kałowych.

  1. Mapa Zdrowia

   Witam. Niestety nie możemy zagwarantować takiego efektu, ponieważ kamienie, które w Panu/Pani “siedzą” mogą być bardzo duże. W pierwszej kolejności polecam zabieg hydrokolonoterapii, a dopiero później utrzymywanie efektu zabiegu poprzez nasz Błonnik Witalny, który będzie zapobiegał odkładaniu się resztek pokarmowych w jelicie. Dzięki temu nie będzie musiał Pan/Pani wykonywać hydrokolonoterapii co dwa tygodnie. Błonnik Witalny oczywiście, tak jak wszędzie informujemy, należy przyjmować regularnie (najlepiej przez dłuższy okres) i jego działanie wspomagać dużymi ilościami wody – od 1,5 do 3 litrów dziennie.

 2. avon50

  Witam,widziałam wcześniej te świństwa które gromadzą się w jelitach,przygotowuje się na kolanoskopię…a potem na regularne oczyszczanie jelit.Pozdrawiam

 3. Ryszard CIECHOLEWSKI

  Zamówiłem u państwa BW
  Czekam na dostawę cierpliwie.
  Mam pytanie
  Czy macie wasza stronę w języku angielskim.?

  Dziękuje
  Ryszard

  1. Mapa Zdrowia

   Panie Ryszardzie, dziękujemy za zaufanie. Dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Pana oczekiwania.

   Co do strony w języku angielskim to niestety w chwili obecnej nie posiadamy takowej. Jest ona w planach
   jednak w tej chwili to bardziej odległa przyszłość, bo jej przygotowanie to na prawdę duże nakłady
   pracy.

   Pozdrawiam.

Leave a Reply