Pozbądź się bólu i złogów wątrobowych w 7 dni

Zobacz co może siedzieć w Twojej wątrobie i woreczku latami!
Usuń to i nareszcie ciesz się zdrowiem!

Zobacz, jak tę metodę oceniają inni…

Zwróć uwagę, że nie są to przypadkowe osoby z ulicy, a lekarze specjaliści – fachowcy w swojej dziedzinie:

Przeczytaj również opinie naszych zadowolonych klientów, którzy już postawili na zmiany, a dziś cieszą się z tych decyzji…

Pisownia Oryginalna
Opinie klientów nie zostały poddane obróbce redaktorskiej

“Kupiłem u Pana książkę i zgodnie z zaleceniami dokonałem czyszczenia dróg żółciowych i wątroby, które zakończyłem w niedziele 3 marca 2013roku. Wydaliłem ponad 50 kamieni które zaobserwowałem a część z nich zachowałem. Myślę, że to początek, czuję w okolicy wątroby od czasu do czasu jakby łaskotanie, nie jest to ból.

Opiszę przebieg płukania: sok jabłkowy przygotowywany przez żonę ze świeżych jabłek piłem przez 5 dni, w sobotę hydrokolonoterapia w Lublinie podczas której wydaliłem okrągły kamień wielkości 3 centymetrów. W aptece kupiłem siarczan magnezu i wymieszłem z podaną ilością wody, piłem w wyznaczonych godzinach, póżniej sok z grejpfruta i oliwa z oliwek, kamienie wydaliłem w niedzielę po wypiciu ostatniej szklani soli.

Podczas kolejnych wypróżnień pojawiały nowe porcje kamieni. W niedzielę w ostatnim dniu czułem się lekko osłabiony, polegiwałem. Schudłem podczas tej kuracji 4 kg. Nie spożywałem przez okres jednego tygodnia mięsa.”

Wdzięczny Stanisław z Wilkołaza

Pisownia Oryginalna
Opinie klientów nie zostały poddane obróbce redaktorskiej

“Do oczyszczania wątroby podszedłem sceptycznie, niemniej zaciekawiły mnie zamieszczone wyniki w postaci zdjęć kamieni. Dostosowałem sie do zaleceń i po 6 dniach pozbyłem się kilkudziesięciu kamyczków różnej wielkości 3-25 mm. Ponadto odpowiednie nawodnienie organizmu, dieta wywołuje bardzo dobre samopoczucie.

Polecam wszystkim. Dodam, że nie posiadam nałogów. Prowadzę aktywny ryb życia i mam obecnie 31 lat. Efekt dał do myślenia. Warto spróbować tym bardziej, że koszt jest znikomy a i czasu nie wymaga zbyt wiele za wyjątkiem 6 dnia:-)”

Paweł z Bielska-Białej, 31 lat bez nałogów za wyjątkiem sport, kobiety i śpiew

Cała skuteczna wiedza o oczyszczaniu wątroby i woreczka żółciowego zebrana w jednym miejscu!

 

Z tej elektronicznej książki dowiesz się między innymi:

* 1: Jak uwolnić się od bólu w okolicach wątroby

* 2: Jak mieć życie wolne od chorób

* 3: Jak poprawić trawienie, poziom energii i witalności

* 4: Jak odwrócić procesy starzenia

* 5: Jak radzić sobie z gniewem i stresem

WAŻNE

Jest to książka elektroniczna – taka do czytania na komputerze. Płacąc przelewem zapłacisz za nią jedynie 37zł – bez jakichkolwiek kosztów przesyłki, ponieważ dostarczymy ją za darmo na Twój adres e-mail – otrzymasz ją wysłaną jako plik na Twój adres poczty e-mail, aby następnie przeczytać ją na komputerze lub własnoręcznie wydrukować.

Natomiast jeśli nie lubisz wykonywać przelewów możesz zamówić ją za pobraniem i zapłacić odbierając list od listonosza, a wszystko wygląda następująco:

1. Zamawiasz ten e-book za pobraniem
2. Wysyłamy do Ciebie list płatny u listonosza przy odbiorze
3. Wchodzisz na stronę podaną w liście i czytasz ten e-book na ekranie swojego monitora.

Masz pewność, że kupujesz jakość!
Zobacz spis treści i wstęp:

Teraz możesz sprawdzić co jest wewnątrz tego e-booka. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego podglądu, a zobaczysz cały spis treści oraz wstęp do tego poradnika zdrowszego życia.

O Autorze

Andreas Moritz od wczesnego dzieciństwa zmagał się z kilkoma poważnymi chorobami, co jeszcze jako dziecko skłoniło go do zgłębienia zagadnień diety, odżywiania się oraz różnych naturalnych metod leczenia.

Zanim ukończył 20 lat ukończył kurs irydologii – metody diagnostycznej polegającej na interpretacji oka – oraz dietetyki. W 1981 zaczął studiować medycynę Ajurwedy w Indiach i ukończył swoje szkolenie zostając kwalifikowanym praktykiem Ajurwedy w 1991 w Nowej Zelandii. Nie będąc zadowolonym z leczenia jedynie objawów choroby, Moritz skupił swoją pracę na zrozumieniu i leczeniu jej przyczyn. Dzięki swojemu holistycznemu podejściu osiągnął znaczne sukcesy w leczeniu końcowych stadiów chorób, gdy konwencjonalne metody leczenia okazały się być nieskuteczne.

Andreas Moritz jest autorem wielu książek, między innymi: „Ponadczasowe tajemnice zdrowia i odmładzania„, „Czas abyś zaczął żyć„, „Nigdy więcej chorób serca„.

Podczas swoich licznych podróży po całym świecie udzielił konsultacji głowom państw i członkom rządów w Europie, Azji i Afryce oraz wygłosił wiele wykładów na temat zdrowia, leczenia umysłu i ciała oraz duchowości. Jego popularne warsztaty „Ponadczasowe tajemnice zdrowia i odmładzania” pomagają ludziom w przyjęciu na siebie odpowiedzialności za swoje własne zdrowie i dobre samopoczucie.

Już teraz skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Andreasa Moritza i dowiedz się jak wykonać ten fundamentalny krok do poprawy swojego zdrowia poprzez oczyszczenie wątroby!

Zamów teraz e-book za jedyne 37zł

Lub

Zadzwoń: +48 22 297 00 09 (godz: 9-18)

Robiłeś oczyszczanie wątroby?

A może tylko o tym czytałeś?

Miałeś może pewne wątpliwości:
Czy to zadziała? albo Czy to nie boli, gdy kamienie wychodzą z człowieka?

Może miałeś kiedyś ataki kolki wątrobowej i wolisz być ostrożny, bo może kamień ugrzęźnie w drogach żółciowych i będziesz… Stop!

Skoro masz takie obawy znaczy, że brakuje Ci wiedzy! Dobrej i sprawdzonej wiedzy! Sprawdzonej w praktyce i skutecznej metody.

Ta e-książka w pełni rozwieje Twoje wszelkie wątpliwości.

Konkretna wiedza, praktyczne i skuteczne wskazówki od razu do wdrożenia.

Ile pieniędzy dałbyś za taką gotową do wdrożenia wiedzę, skuteczna i sprawdzoną metodę?

1000 zł? 500 zł? 100 zł?

A Ile już wydałeś na przeróżne leki? Ile? setki? Tysiące? W skali lat może i dziesiątki tysięcy i więcej? A jak efekty?

A jakie mogą być jeśli szukasz dalej… Skoro czytasz ten tekst, znaczy że poszukujesz naprawdę dobrej i skutecznej metody na zdrową wątrobę i na zdrowe życie.

70 – 100 zł – tyle zapłacisz za ten sam e-book w Stanach i Kanadzie.

Sprawdź:

http://www.ener-chi.com/books/the-amazing-liver-gallbladder-flush/

Dałbyś tyle? Teraz możesz otrzymać tę samą wiedzę za ułamek ceny z zachodu, a ponadto gwarantuję Twoją satysfakcję, bo sam przetestowałem ją na sobie i wiem, że daje fantastyczne efekty:

E-book „Niezwykłe płukanie wątroby i woreczka żółciowego” ma podtytuł:

Potężne narzędzie, którego możesz użyć, aby poprawić swoje zdrowie i dobre samopoczucie

Te słowa są tu kluczem. Tutaj chodzi o Twoje zdrowie. Ta książka ma wyjść w wersji papierowej w drugiej połowie 2013 roku i na pewno będzie droższa niż oferowany tutaj plik w wersji PDF.

Czy masz tyle czasu, aby czekać?! Ja nie!

Dlatego napisałem do autora, że nie chcę czekać, że chcę dać moim klientom tę wartościową wiedzę już teraz! I wiesz co? Zgodził się! Zgodził się, abyśmy mogli ją sprzedawać w postaci ebooka (w wersji elektronicznej) już teraz! Dlatego jest to naprawdę wyjątkowa oferta.

Zależy mi na tym abyś był zdrowy, dlatego poprosiłem autora, on się zgodził i możesz korzystać z tej książki już niebawem.

Już za kilka dni będziesz mieć możliwość ją przeczytać i wdrażać wskazówki z niej zawarte od zaraz. Możesz zobaczyć efekty, które Cię zadziwią.

W książce Moritza znajdziesz m.in. odpowiedzi na co ma wpływ zdrowa wątroba:

 • Życie wolne od chorób
 • Poprawa trawienia, poziomu energii i witalności
 • Uwolnienie się od bólu
 • Bardziej giętkie ciało
 • Odwrócenie procesu starzenia
 • Piękno wewnętrzne i zewnętrzne
 • Poprawa zdrowia emocjonalnego
 • Bardziej przejrzyste myślenie i zwiększenie kreatywności

Udostępniam Ci tę wiedzę dosłownie za ułamek jej wartości – tylko teraz możesz kupić ten e-Book za jedyne 37zł

Lub

Zadzwoń: +48 22 297 00 09 (godz: 9-18)

Zobacz teraz ponad 2 razy więcej zdjęc w galerii i podejmij decyzję:

Zastanawiasz się?

Nie ma na co czekać. Kup książkę i weź się za siebie! Nie przypadkiem jesteś na tej stronie. Jesteś na niej bo Twoje życie woła o zdrowie. Zastosuj wskazówki zawarte w książce, a Twoje zdrowie ulegnie znaczącej poprawie.

Zacznij działać skutecznie. Zastosuj sprawdzone metody i ciesz się wspaniałymi rezultatami.

To nie jest obietnica.

Niczego Ci nie obiecuję.

To jest po prostu skuteczna wiedza do zastosowania od razu. To tak jak idziesz na siłownię i masz większe mięśnie a mniej tłuszczu. Nie ma w tym żadnej filozofii. Zgodzisz się ze mną? Tak po prostu działa Twój organizm.

Podobnie jest z wiedzą zgromadzoną w tej publikacji.

To jest wiedza praktyczna, jak zestaw ćwiczeń. To jest wiedza sprawdzona przez dziesiątki i setki tysięcy ludzi na całym świecie.

To po prostu działa, nie musisz w to wierzyć lub nie wierzyć.

 1. Stosujesz to co jest napisane w tej książce (a są to proste metody).
 2. Polepszasz w niesamowity sposób działanie swojego największego organu (wątroby), który ma wpływ na tysiące reakcji biochemicznych zachodzących w Twoim ciele.
 3. I dlatego Twoje zdrowie ulega znaczącej poprawie.

Tak więc zapraszam do klubu zdrowia, klubu zdrowych i uśmiechniętych ludzi.

Kup ten e-book i polepsz swoje zdrowie! Zrób to dla siebie i zrób to dla mnie. Chcę zobaczyć zdrowy uśmiech na Twojej twarzy albo chociaż mail w którym opiszesz jak wiele dał Ci ten e-book.

Cena na zachodzie: 70-100zł

U nas tylko 37zł

Lub

Zadzwoń: +48 22 297 00 09 (godz: 9-18)

Specyfikacja produktu:

Język: Polski
Ilość stron: 255
Rozmiar pliku: 3,1 MB
Rozszerzenie pliku: .PDF
Plik zabezpieczony: Nie
Regularne aktualizacje treści: Nie
Ograniczenia w pobieraniu: Nie
Wymagane podłączenie do internetu: Tak, w celu pobrania pliku na komputer.