Jest wiele ważnych powodów, dla których ludzie dbający o wątrobę kupują Ostropest Witalny. Ale teraz doszedł jeszcze jeden! Być może to ostatnie minuty, kiedy jeszcze możesz kupić ten niezwykły suplement diety. Lepiej zrób to, zanim będzie za późno.

Dlaczego jakiś urzędnik miałby zakazać sprzedaży legalnie wprowadzonego do obrotu naturalnego suplementu, który uratował wątrobę tysiącom naszych klientów

To jakiś biurokratyczny absurd!

Fakty są takie:

Trzy miesiące przed wprowadzeniem do obrotu (15 czerwca 2012) Ostropest Witalny otrzymał pozytywną opinię Instytutu Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskichz Poznania  (opinia nr FJ 13 11/JP/212). Według rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 23 marca 2011 IWNiRZ należy do krajowych jednostek naukowych właściwych do wydawania opinii.

11.12.2012 jeden z urzędników Głównego Inspektoratu Sanitarnego nagle ogłasza że nasz produkt nie może być dopuszczony do obrotu, bo… on tak twierdzi.

O co chodzi?

Według naukowej opinii IWNiRZ terapeutyczna dawka sylimaryny (najbardziej aktywnego składnika Ostoporestu Witalnego) to 200-400 mg dziennie. Nasz produkt zawiera go mniej, bo tylko 167 mg.

A urzędnik GIS bezpodstawnie uparł się, że upoważniony do wydawania takich opinii ośrodek naukowy się myli, pisząc: “…uprzejmie informuję, że zawartość sylimaryny w suplementach diety znajdujących się w obrocie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej nie przekracza 40 mg w maksymalnej zalecanej do spożycia dziennej porcji.”  

Awizo oraz Opinia Instytutu Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich:

Dlaczego bezpodstawnie? Bo w przeciwieństwie do IWNiRZ nie podaje żadnej konkretnej podstawy do takiego stwierdzenia, a ponadto mija się z prawdą – w obrocie znajdują się suplementy mające od 100 do 200 mg dziennej dawki sylimaryny.

w każdej chwili może przyjść urzędowe pismo zakazujące sprzedaży Ostropestu Witalnego i to koniec Twojego suplementu

Posłuchaj. Ostropest Witalny jest bezpieczny, bo został przebadany i zatwierdzony do obrotu na polskim rynku. 

Ma jak najlepszą opinię ośrodka naukowego, upoważnionego do tego przez Ministra Zdrowia – Instytutu Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich w Poznaniu.

A urzędnicy z niewiadomych powodów szykują się do wydania dziwnej decyzji o wstrzymaniu sprzedaży naszego suplementu.

Jesteś naszym klientem i chcemy Cię chronić przed niesprawiedliwym działaniem urzędników, dlatego informujemy Cię o ich niezrozumiałych postanowieniach.

Proponujemy Ci zakup na zapas większej ilości Ostropestu Witalnego, aż ta cała sprawa się ostatecznie wyjaśni.

Zaangażowaliśmy doświadczonego prawnika, ślemy kolejne pisma i staramy się wyjaśnić całą tę sytuację, ale… nie wiem, co to będzie. Boję się, że stracisz możliwość zakupu suplementu, który ratuje Twoją wątrobę.

Możesz zrobić duże zapasy, bo ostropest ma 1,5 roku terminu przydatności do spożycia. Nawet jeśli atak urzędników będzie trwał i sprawa się przeciągnie, Ty bez żadnej przerwy bezpiecznie korzystasz ze swoich zapasów, za co pewnie Twoja wątroba Ci podziękuje.

Może masz znajomych, którzy nic nie wiedzą o tajemniczych decyzjach urzędników? Jeśli nie chcesz by i im zabrakło tego suplementu ratującego wątrobę – powiadom ich, by mogli nadal z niego skorzystać.

W tej sytuacji na razie nie będziemy zamawiać nowych partii Ostropestu Witalnego, dlatego jeśli chcesz go kupić więcej, to warto się pospieszyć. Nie mamy zbyt dużego stanu magazynowego, więc może go szybko zabraknąć.

Ten list skierowaliśmy do wszystkich naszych klientów i w chwili, gdy to czytasz ktoś właśnie zamawia dla siebie zapas Ostropestu. Aby złożyć zamówienie kliknij teraz w poniższy przycisk:

Duży Ostropest Witalny 450g w cenie 127zł za sztukę (przy zamówieniu 1 lub 2 opakowań)
Duży Ostropest Witalny 450g w cenie 97zł za sztukę (przy zamówieniu 3 lub więcej opakowań)

Ważne: przy cenie 97zł obowiązuje dodatkowo promocja 3+1 gratis!

Życzę zdrowia, Andrzej Prokopiuk, właściciel Mapy Zdrowia