Produkt: Ostropest Plamisty

Witam,
pragnę przekazać Państwu kilka uwag dotyczących efektów stosowania ostropestu plamistego.

Kilka lat temu stan wyjściowy naszego zdrowia ( Żony i mojego ) był dobry , ale Żona notowała pewne cechy dolegliwości jelita drażliwego z odczynami ze strony trzustki , ja natomiast od lat miewałem problemy z ukladem żółciotwórczym z lekkimi efektami bólowymi od czasu do czasu. Nasze dolegliwosci były konsultowane przez lekarza , ale nie wymagały poważniejszej interwencji ( obrazy USG i biochemiczne bez zmian ).

Ponieważ jednak takie dolegliwosci utrzymywane bez interwencji prowadzą czasem do poważnych zmian zdecydowaliśmy się na sięgnięcie do kuracji ziołowej ( ostropest plamisty ) i ze względu na Waszą mądrą działalność wybraliśmy Waszą firmę. Ostropest przygotowywaliśmy tak , aby po zmieleniu otrzymać ziarna o wymiarze ok. 1mm , a to z powodu ich efektu drażniąco-pobudzajacego perystaltykę jelit ( drobny przemiał nie daje takiego efektu ).

Jednocześnie przy takich ziarnach i długim czasie ich przejścia przez przewód pokarmowy jest gwarancja ekstrakcji z ich wnętrza tego co oirganizm potrzebuje .Stosujemy dwie łyżeczki dziennie suchego przemiału w czasie głównego posiłku .Po pierwszym zastosowaniu kuracji ( ok. miesiąca ) wartosci naszych enzymów wątrobowych spadły z wartości leżących w górnym zakresie normy do wartości lekko poniżej środka normy ( podobnie diastaza u żony ) .Zanikły zupełnie niereguralności stolca ( także tendencje do zaparć i rozwolnień ) , pobolewania po posiłku i zwiększyła się tolerancja ( u Żony ) na rodzaj stosowanych w pokarmach tłuszczów . Zdając sobie sprawę z tego , że nic nie jest dane na zawsze powtarzamy taką kurację ( miesiąc – dwa ) corocznie.

— Andrzej Ziemiński z Warszawy

Produkt: Ostropest Plamisty

„Dwa lata temu przechodziłam kurację dość mocnymi lekami, które pozostawiły moja wątrobę w opłakanym stanie.
Badania prób wątrobowych nie wychodziły najlepiej, a przyjmowanie aptecznych preparatów nie bardzo zdawało egzamin.

Niecałe trzy miesiące temu zaczęłam kurację ostropestem. Już po miesiącu zobaczyłam różnicę.

Zniknął żółty kolor z twarzy, plamy wątrobowe, które zaczynały się pokazywać powoli blakły, bardzo poprawiła mi się skóra.

Później doczytałam, że sylimarol zawarty w ostropeście blokuje receptory androgenowe w skórze, dlatego skóra nabiera blasku, mniej się przetłuszcza i jest gładka. Zaobserwowałam jeszcze jeden przyjemny skutek uboczny, wraz z poprawą funkcjonowania wątroby powoli znika też cellulit :) Już praktycznie go nie ma. Kurację kontynuuję i będę to robić do całkowitej poprawy wyników badań.

Dziękuję za wspaniały produkt.

— Krystyna Koziarska – Mendonça
www.naturalniepiekna.com

Produkt: Ostropest Plamisty

Witam

W 2010r. miałam dolegliwości związane z woreczkiem żółciowym. Szukając w internecie informacji na ten temat dowiedziałam się, że istnieje ostropest plamisty. Z niedowierzaniem i dużą niepewnością zamówiłam ten produkt. Razem z moim mężem jedliśmy go codziennie po 1 łyżeczce przez około 8-9 miesięcy. Moje dolegliwości ustąpiły, a były dosyć męczące gdyż sprawiały, że musiałm coś zjadać co 2-2,5 godziny aby zagłuszyć ból w okolicach wątroby i żoładka. Dzisiaj mogę cieszyć się zdrowiem razem z moim mężem.

— Serdecznie pozdrawiam Jolanta Komorowska z Radomia

Leave a Reply